zbozi_cz.jpg

Sedlovka KLS ULTIMATE XC 70 black 017, 400mm / 27,2mm

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 8585019373380
Dostupnost: skladem
784.30 CZK bez DPH
949 CZK ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Kovaná hlava vyrobena z jednoho kusu a oválné tvarovaný vnitřní průměr sedlovky činí z ULTIMATE XC 70 tu nejpevnější a nejlehčí sedlovku v naší produktové řadě. Hmotnost je redukována na minimum, takže veškerou vaši energii můžete použít k překonávání vlastních limitů.

 

•      Oválný tvar vnitřního průměru sedlovky redukuje materiál v místech, kde není nutný, a přidává ho do míst, které jsou vystaveny většímu namáhání. Výsledný efekt je podobný jako u technologií Double-Butted - vyšší pevnost a úspora hmotnosti.

•      Hliník 6061 se běžně používá v konstrukci jachet, v automobilových podvozcích nebo taky na výrobu potápěčských tlakových lahví. Tato slitina hliníku byla vytvořena za tím účelem, aby odolávala velkému tlaku.

•      3D forging - blok rozpáleného hliníku je kovaný a vtlačen do požadované formy. Výhoda této technologie spočívá v tom, že není třeba nic svařovat - vše je vyrobeno z jednoho bloku hliníku. Dosáhne se tak ještě vyšší pevnost, a zároveň je komponent lehčí.

•      T6 - zpracování materiálu procesem zrání v cyklech za specifických podmínek, pro dosažení výrazně vyšší tvrdosti. Známé také pod pojmem "Popouštění".

•      Snadno se nastaví pomocí stupnice.

 

PODROBNOSTI

Délka: 400mm

 

VARIANTY

Průměr: 27,2/30,9/31,6mm

Barva: Sand Blasted Black

 

KOMPATIBILITA

Všechny sedlové trubky s průměrem 27,2, 30,9 alebo 31,6mm